Ürün kategorisi
Bizimle iletişime geçin

SINCHOLD Liman Mühendisliği A.Ş., Ltd

Tel: 0086-510-83768896

Faks: 0086-510-83768826

E-posta: sales@sinchold.com

Kişiler: Shaobo Jia

Ekle: No.82 Dongzhuang Endüstri Parkı, Yanqiao Caddesi, Huishan Bölgesi, Wuxi Şehri, Jiangsu Eyaleti, PRChina


Servis hattı
0086-510-83768896

Hakkımızda

Ana sayfa >Hakkımızda
图1.png

SINCHOLD Port Engineering Co., Ltd., demiryolu bağlantı elemanlarının tasarım, üretim, montaj ve teknik servisinde uzmanlaşmış entegre bir şirkettir. Bizim tarafımızdan sağlanan ürünler ve hizmetler demiryolu, liman, rıhtım, gemi inşaatı, kömür, maden, elektrik enerjisi, metalurji ve diğer sanayilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ana ürün ve hizmet firmamızın içerir: demiryolu elastik çubuk serisi, demiryolu katılım serisi, demiryolu parça sabitleme sistemi, vinç demiryolu, plaka ve demiryolu, raylı çelik serisi ve demiryolu montaj (çelik ray kaynağı Ve dökme).


Firmamız Çin'in en ekonomik olarak müreffeh bir bölgesinde bulunmaktadır: Yangtze delta --- Huishan Ekonomik ve Teknolojik Sanayi Geliştirme Bölgesi, Wuxi, Jiangsu. Asya / Pasifik Kültür Merkezi olan Şanghay ile sınırlanmıştır. Firmamız elastik çubuk, yol çivileri ve ölçme apronu, üretim hattı dövme kalıbı ve ürün tasarımı, imalat, kalıp dövme ve bir bütün olarak işleme gibi destekleyici işleme ekipmanları için ileri üretim hatlarını tanıtıyor. Güçlü teknik gücü, gelişmiş üretim süreci, mükemmel kalite kontrol kabiliyeti, güvenilir satış sonrası servis ve iyi bir üne kavuşarak, tüm turlarda müşterilerin gereksinimlerini karşılayabileceğine inanıyoruz.


Sadece kredi ve samimiyet, uzun vadede sağkalım sağlayabilir, sadece yüksek kalite rekabetçi ürünler oluşturabilir, yalnızca samimi hizmet müşteriler kazanabilir. Her zaman "ilk önce kalite, ilk önce hizmet ve önce müşteri" fikrinin çalışmasına inanırız ve "markalar tarafından daha da ileriye götürmek ve teknoloji ile daha güçlü olmak" için işletme amacında ısrarcı oluruz. Biz içtenlikle karşılıklı yarar temelli ortak bir gelişme aramak için hem ev hem de gemide müşterileri ile uzun vadeli ve genel stratejik ortaklık kurmak istiyoruz.

图3.jpg图4.jpg

图5.jpg图6.jpg

图7.jpg图8.png图9.jpg图2.jpg